Přípravka, zakončení sezóny 2018/2019

29.06.2019 | Petr Boleloucky

28. 6. 2019 proběhlo v Boskovické Mazurii zakončení hokejové sezóny přípravky HC Boskovice.

Rodiče a děti se setkali s trenéry a celým realizačním týmem HC Boskovice k příležitosti zakončení hokejové sezóny. Malé hráče a hráčky přišli podpořit kamarádi z juniorky a zejména hráči In-line extraligy, kteří se mohli pochlubit vydařenou sezónou a motivovat malé hokejisty.

Hráči byli odměněni za celoroční snažení medailemi a dortem v barvách klubu, následovala volná zábava, která jen potvrdila přirozenou všestrannost a energii, kterou děti v sobě mají. Při dovádění vystřídaly děti několik dalších sportů a ukázaly taneční vlohy. Taneční talent ukázali i trenéři a rodiče, kteří měli možnost se v příjemné atmosféře oslavy lépe poznat.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili, přejeme krásné prázdniny a těšíme se na setkání v nové sezóně, která začne hokejovým kempem, pořádaném v posledním srpnovém týdnu.