Zrušení utkání

11.03.2020 | redakce HC

Současná epidemiologická situace

Vážení sportovní přátelé,

jak jste byli již informováni vyjádřením ČSLH ohledně sportovních utkání LH, sportovní utkání či turnaje se mohou odehrát pouze za předpokladu, že pořadatel utkání či turnaje (pořádající klub) zajistí, že na utkání či turnaji bude maximálně 100 účastníků.

Zvláště z důvodu velmi problematického zajištění limitovaného počtu ÚČASTNÍKŮ pořadatelem akce KVV JM ČSLH jednomyslně rozhodl o zrušení posledního turnaje v soutěžích 5. – 2.  Tříd.

V průběhu dnešního a zítřejšího dne budou utkání zrušena v Systému utkání.

KVV JM ČSLH v tuto chvíli nemůže rozhodnout o soutěžích mladších a starších žáků, protože tato soutěž je v kompetenci VV ČSLH. Stanovisko VV ČSLH by mělo být známo v odpoledních hodinách.