22. 10. zvítězil tým mužů nad Kroměříží 7:2

24.10.2022 | redakce HC

V sobotu večer náš tým mužů zvítězil s přehledem nad týmem HK Kroměříž 7:2 a konečně tak potešil svoje fanoušky při zápase na domácí půdě.
Zápas začal neuvěřitelně svižně, když po prvních minutách obě strany vstřelily jeden gól. O výsledku ale rozhodla až poslední třetina, kdy naši hráči nasázeli soupeři 6 dalších gólů. Vypadá to, že naši borci začali konečně poslouchat trenéra a následovat jeho pokyny, což jistě zvýšilo jejich šance na výhru.
Tento zápas je důkazem, že v této soutěži není mezi týmy větších rozdílů a vyhrát se dá i nad týmy, které jsou na vyšších příčkách tabulky, kluci totiž porazili tým, který je druhý v tabulce. Tak snad už konečně prolomí smůlu a na jejich konto přibude mnohem více vyhraných zápasů.