Hokejový klub HC Boskovice slaví úspěch svého odchovance Patrika Šebka

10.11.2022 | redakce HC Boskovice

Pro české reprezentanty bylo MS v inline hokeji v Buenos Aires mimořádně úspěšné. Již jsme vás informovali o úspěchu juniorského družstva, za které reprezentoval Jonáš Novotný.

Další medaili si z celosvětového klání odvezl tým můžu, jehož členem byl i odchovanec HC Boskovice Patrik Šebek. Čeští reprezentanti vybojovali dokonce zlatou medaili! Patrik Šebek se věnoval hokeji a inlinu od útlého věku a svoji úspěšnou kariéru nastartoval právě v HC Boskovice. Tyto skvělé úspěchy jsou důkazem, že i klub z malého města má potenciál vychovat výborné hráče.

Děkujeme našim odchovancům za skvělou reprezentaci, je to ta nejlepší odměna za naši práci.

Vedení HC Boskovice