Tým mužů odehrál poslední zápas v sezóně 2022/2023

24.02.2023 | Redakce HC Boskovice

Poslední mistrovské utkání Krajské ligy mužů odehrál tým HC Boskovice v sobotu 18. 2. 2023 na Zimním stadionu v Boskovicích proti HC Spartak Uherský Brod.

Přestože se zápas zpočátku vyvíjel v náš prospěch, zkušení borci z Uherského Brodu zápas otočili. I když naši borci v poslední třetině dýchali soupeři na záda a v posledních minutách zápasu začali postupně dorovnávat, nakonec to na výhru nestačilo a zápas skončil 6:7 ve prospěch Uherského Brodu.

Chtěli bychom tímto poděkovat všem, kteří nás tuto sezonu povzbuzovali: vytrvalým fanouškům, kteří nás na zápasech hlasitě podporují a hlavně hráčům, kteří předvádějí svoji bojovnost, odhodlání a trpělivost hrát do poslední sekundy.

Jsme pyšní, že se nám podařilo dát tým mužů dohromady a že jsme nenechali dospělý hokej v Boskovicích usnout.

Děkujeme všem, kteří nám věří a těšíme se na další sezonu!